Dealkoholizované víno pro redukční diety

Dnes jsem při povánočním brouzdání webem objevila článeček o dealko vínech a redukční dietě na portálu eDieta.cz. Čtěte dále.

Média

19.12.05 (V?k: 13 yrs)

Kategorie: Média

Často si klademe otázku co pít při redukční dietě. Ne vždy zrovna máme chuť na čaj anebo vodu, občas to chce něco jiného. Konečně je tu dealkoholizované víno, nápoj pro konzumenty, kteří si chtějí vychutnat požitek vína bez toho, aby museli mít obavy ze společenských a zdravotních následků nadměrného požívání alkoholu.

Dealko víno je ideální nejen pří redukčních dietách, ale pro řidiče, těhotné a kojící maminky a v neposlední míře pro ty, kteří jednoduše vyznávají zdraví životní styl. Jedná se o elegantní a přitom velmi chutnou alternativou pro všechny, kdo chtějí, anebo musí, krátkodobě či dlouhodobě nekonzumovat alkohol.

Dalším nepopiratelným kladem je skutečnost, že v porovnání s běžnými víny obsahují pouhou 1/3 kalorií. U Müller Thurgau dokonce pouze 1/10 kalorií, čímž se stávají příjemným doplňknem redukčních diet. Mimo zmíněného Müller lze si vybrat z Rieslingu, Merlotu, vermutu Rosso Bitter a sektu. Dealkoholizované víno lze najít v běžných řetězcích anebo koupit přes internet na adrese www.carljung.cz.